Ankara Matbaa

Anında baskı istediğiniz afiş, broşür mü var? Ankara matbaa ile anında baskı yapılabilir, kısa süre içinde teslim alınabilir.

Peki, baskı nasıl oluyor? Ankara matbaa ile baskının yapılması için talebinizi sunmanız yeterlidir. İletişime geçmeniz durumunda, tasarım ya da basımı olmasını istediğiniz dosya istenecektir. Basıma uygun halde kaydedilmiş olan dosya sayesinde, direkt olarak baskının yapılmasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz adet kısa süre içinde teslim edilir.

Afiş – Broşür – Kartvizit Baskısı

Basımın olmasını istediğiniz ürün hangisi? Afiş, broşür, kartvizit ve buna benzer her ne varsa, direkt olarak baskısının gerçekleşmesi sağlanacaktır. Sizin için sunulan seçenekleri değerlendirip, baskıya uygun hale getirip tasarımınızın basılmasını sağlayabilirsiniz.

Kağıt – Boyut Seçenekleri;

Sınırsız şekilde boyut oluşturulması mümkün oluyor. Kağıt seçenekleri de sizin talep ettiğiniz gibi milimetre üzerinden kalınlığın belirlenmesi ile olabilir. Tamamen talep ettiğiniz şekilde oluşturulması sağlanacak olduğundan, sorun yaşamadan baskıyı alacaksınız.

Anında baskı;

Anında baskı olması, talebiniz sonrasında adede göre en kısa süre içinde basımın yapılması demektir. Anında baskı avantajını değerlendirip, direkt olarak baskıyı alabilirsiniz.

Çok sayıda baskı seçeneğinde, dilediğiniz gibi baskı ürününü alabileceğiniz matbaa ile iletişime geçebilirsiniz. Kısa süre içinde baskı işlemi tamamlanacak olduğundan, sorun yaşamadan baskının gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Baskı Fiyatları

Baskı fiyatlarının ne olduğunu merak edebilirsiniz? Ankara matbaa baskı fiyatlarıkapsamında küçük bir araştırma yaptığınızda, son derece uygun ödemeler ile satın alma işleminin gerçekleşecek olduğunu göreceksiniz. Baskının hem kaliteli hem de uygun ödemeler ile gerçekleşmesi önemli olduğundan, direkt olarak baskı fiyatlarının değerlendirilmesi ile dilediğiniz gibi fiyatlar üzerinden baskının tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Fiyatlar neye göre belirleniyor;

  • Baskı yapılacak olan ürünün kalitesi önemlidir. Baskı kağıdı, kalınlığı, türü gibi seçenekler baskının fiyatını etkiler.
  • Baskıdaki renklerin fiyatları önemlidir. Bunun için renkli – siyah beyaz ayrımı olacaktır.
  • Baskı yapılacak olan adet de önemlidir. Basımının yapılacak olduğu broşür, afiş için nasıl bir baskı yapılacak ise direkt olarak adet önemli olacak.

Ankara matbaa baskı ile uygun fiyatlar üzerinden direkt olarak baskının gerçekleşmesini sağlamanız mümkün. Detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir