Whatsapp ile görüş

Yaka kartı

Yaka kartı
Yaka kartı, Altıncıoğlu Matbaası tarafından sunulan bir hizmettir. Yaka kartları, birçok organizasyonun ihtiyaç duyduğu kartvizit benzeri bir materyaldir. Özellikle fuarlar, konferanslar, seminerler veya diğer etkinlikler gibi toplu katılım gerektiren organizasyonlarda kullanılan yaka kartları, katılımcıların isim, firma ve iletişim bilgilerini üzerinde taşır.

Yaka kartı hizmeti, Altıncıoğlu Matbaası'nın Ankara'da bulunan matbaa atölyesinde sunulmaktadır. Ankara Matbaa Hizmeti olarak da bilinen bu hizmet, müşterilerin talepleri doğrultusunda yaka kartlarının tasarlanmasını, basımını ve sağlanmasını içerir. Müşteriler, kendilerine özel tasarım seçeneklerinden birini seçerek yaka kartlarını özelleştirebilirler.

Altıncıoğlu Matbaası, yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla kaliteli hizmet sunmayı hedefler. Yaka kartı hizmeti de bu hedef doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirilir. Ankara Matbaa Hizmeti ise müşterilere şehirde yerel bir matbaa atölyesi ile çalışma fırsatı sunar, böylece iletişim ve süreç yönetimi açısından avantaj sağlar.

Yaka kartları, şirketlerin veya organizasyonların katılımcılarına profesyonel bir izlenim bırakması ve etkinliklerin daha düzenli bir şekilde ilerlemesini sağlaması açısından önemlidir. Altıncıoğlu Matbaası'nın sunduğu yaka kartı hizmeti, bu amaçlara hizmet ederken müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır.
Göster:
Sırala:
Karton Yaka Kartı ALKK023 2-3 gün içinde

Karton Yaka Kartı ALKK023

Karton Yaka Kartı ALKK023: Şirketler için Lider Kimlik İmzasıimlerin, kurumsal iş dünyasında ayakta ..

0,00₺

PVC Yaka Kartı ALKK022 2-3 gün içinde

PVC Yaka Kartı ALKK022

PVC Yaka Kartı ALKK022: Şirketiniz İçin İhtiyacınız Olan Ürün!Günümüzde şirketlerin, çalışanlarını v..

0,00₺